Kapadokya Araç Kiralama

$18.62 per 1 day(s)
$18.62
Kapadokyada tatil yaparken veya iş için geldiğinizde araç kiralama hizmetimizi kullanarak işlerinizi halletmede veya geziniz boyunca daha özgür hissedebilirsiniz.
Manufacturer: Ebubenim by MA
SKU: KPDKYAARCKRLAM

nopelectro.availableoptions

*
*
*

Full Kasko istemeniz durumunda lastik yarılmaları ve

herhangi bir sebepten kırılan camlar da, sigorta kapsamına dahil olur

*
*

Kapadokya Araç Kiralama 

Kapadokyada gezerken veya iş için geldiğinizde mutlaka bir araca ihtiyacınız olacaktır. Daha doğrusu Kapadokyayı araçsız gezmek mümkün değildir. Kapadokyanın merkezi sayılan Nevşehirin ilçe, kasaba ve köyleri olan Ürgüp, Ortahisar, Uçhisar,Avanos,Çavuşin ve Göreme gibi ören yerlerinin bulunduğu yerleşim alanlarının birbirlerine mesafesi 4-5 km civarında olup bu yerlerden hangisinde kalırsanız kalın mutlaka bir araç ile gezebileceğinizi unutmayın. 

Bu bilgileri ilk defa bölgeye gelecek olan bir turistin bilmesi gerçekten zordur. İşte bu seçenek ile bölgede araç kiralayabilir, ve aracınızı ister hava alanında ister otelinizde teslim alabilir ve ister otelde isterseniz de hava alanında teslim edebilirsiniz. Araç kiraladığınızda gideceğiniz yerlere taksi çağırmaktan kurtulmuş, acentaların düzenlediği grup turlarındaki süprizlerden kurtulmuş ve daha özgür bir vakit geçirmiş olacaksınız. 

Kapadokya araç kiralama hizmeti ve Kapadokya kiralık araç hizmeti konusunda aşağıda detaylar ile bir hizmet alacağınızı ebubenim.com farkı ile bildirmek isteriz. Anlaşmalı olduğumuz Kapadokya araç kiralama firmaları bize özel aşağıdaki detaylarda sizlere hizmet verecektir.

 • Araçlarımız yeni araçlar olup 4-5 yaşını geçmeyen bakımlı araçlardır
 • Araçlarımızı kiraladığınızda firma ile bir sözleşme yapılmaktadır
 • Araç kiralama esnasında oluşabilecek her hangi bir zarar veya trafik cezası için 750 TL ile 1500 TL arasında kartınıza bloke koyulup yaklaşık 15 gün sonra bloke kalkacaktır
 • Aracın deposu dolu verilirse dolu boş verilirse boş olarak teslim alınacaktır
 • Bütün araçlarımız kaskolu olup kiralık araç şirket kaskoları teker yarılmaları ve cam kırılmalarını karşılamadığı için ilave ücret ile bu kaskoyu full hale getirebilirsiniz
 • Araç için çocuk koltuğu ilave ücrete tabidir
 • Araç için Navigasyon ilave ücrete tabidir
 • Aracın Nevşehir veya Kayseri hava alanında alınması veya bırakılması seçeneklerinde ilave ücret uygulanmaktadır.
 • Araç size teslim edilirken araç üzerinde bulunan çizik, çukur, yıpranma vs ler birlikte kontrol edilir
 • Firmamız sizlere 3 sınıf araç sunmaktadır, bunlar ekonomik sınıf, orta sınıf ve üst sınıf şeklinde fiyatlar ile çeşitlendirilmektedir.

İptal ve İade, araç ta sorun olması durumları:

 • Aracı aldığınızda sizden kaynaklı olmayıp araçta kaynaklanan bir sorun olduğunda hızlı bir şekilde aracınız aynı sınıf bir araç ile değiştirilmektedir.
 • Araç kiraladığınız anda kredi kartı hesabınıza koyulan bloke, siz aracı kullandıktan sonra adrese gelebilecek trafik cezaları ve bu durumdan dolayı firmamızın mağdur olma durumundan kaynaklanmaktadır. Zaten trafik cezası geldiğinde sizinle irtibata geçip bu konuda teyit alıp daha sonra ceza miktarı kartınızdan çekilir veya havale göndermeniz isenebilir.
 • Kiraladığınız araç için 1 günlük araç ücreti kart bilgilerinizden ön ödeme olarak çekilir 
 • Araç kiralama hizmetini araç kiraladığınız tarihe 48 saat kalana kadar iptal edebilir ve önceden ödediğiniz ön ödemenin tamamı hesabınıza gönderilir.

Soru ve görüşleriniz için shop@ebubenim.com adresine e-posta gönderebilir veya whatsap üzerinden 05532644703 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.