Kapadokya Balon İzleme Turu

$0.00
Kapadokyada balonlar uçarken tura katılmayan veya katılamayan misafirler için organize ettiğimiz ve çok popüler olan balon izleme turumuz ile hizmetinizdeyiz.
Manufacturer: Ebubenim by MA
SKU: KPDKYBLNIZLMETR

nopelectro.availableoptions

Çocuklar ve Bebekler Dahil

*

Kapadokya Balon İzleme Turu

Kapadokyada balonlar uçarken tura katılmayan veya katılamayan misafirler için organize ettiğimiz ve çok popüler olan balon izleme turumuz ile hizmetinizdeyiz. Balon turları Kapadokyada sadece sabah saatlerinde olup hava şartları müsait olduğu sürece 12 ay devam etmekte olup mevsim ve gün doğumu saatine uygun olarak değişen saatlerde sabah 04:00 ile 08:00 arasında gerçekleşmektedir.

Satın alma işleminden hemen sonra sizlerle bağlantıya geçecek olan ekibimiz tam olarak otelinizden alınış saatinizi size bildireceklerdir.

Kapadokya balon izleme turu aşağıdaki detaylarda gerçekleşmektedir.

  • Ürün fiyatımız 1 adet özel araç (Mercedes Vito veya Mercedes Sprinter) fiyatı olup en az 1 kişi en fazla 13 kişi nin kullanabileceği fiyatı değişken bir hizmettir. 
  • Özel aracımız sizi otelinizden aldıktan sonra balon firmalarının kalkış alanlarından birine sizleri götürerek öncelikle yakından balonları izlemenizi sağlayacak daha sonra rüzgar yönünü de göz önüne alarak balonları havada iken görebileceğiniz hakim bir tepeye sizleri götürerek bu muhteşem anları kaydetmenizi ve izlemenizi sağlayacağız.
  • Bu turumuz yaklaşık 2 saat sürmekte olup daha sonra otelinize bırakılacaksınız.

İptal ve iade koşulları

  • Balon izleme turu satın aldıktan sonra en geç turu gerçekleştireceğimiz tarihten 24 saat öncesine kadar iptal edilmesi durumunda yapılan ödemenin tamamı geri iade edilmektedir.
  • 24 saatten daha az zaman kaldığında ve misafir iptal etmek istediğinde veya sabah tur için araç ile buluşmadığı yani herhangi bir sebepten dolayı gelmediği durumlarda ücretin geri iadesi yapılmayacaktır.
  • Hava şartlarından dolayı balon turları için bir iptal olur ise ve bu iptal durumu tura katılmadan 1 gün öncesinden Türk Hava Kurumu tarafından verilen bilgiye esasen olur ise bu durumda ücretin tamamı müşteriye iade edilir veya müşterinin onayı ile vakit var ise bir sonraki güne aktarılır.
  • Yine hava şartlarından dolayı balon turları iptal olur ise ve bu iptal son dakika gerçekleşir ise bu durumda müşteriden ücretin yarısı tahsis edilir kalan ücretin yarısı ise iade edilir. 

Not: Blon izleme turuna gitmek isteyen misafirlerin iptal koşulları olarak yukarıda yapılan açıklamaları okuyarak bu riskleri göz önüne alarak bu hizmeti kullanacaklarını bilmeleri gerekir.