Kapadokya Derviş Gösterisi Semah

$8.62
$15.96
Kapadokya Derviş Gösterisi, Semah Gösterisi
Manufacturer: Ebubenim by MA
SKU: DERVIS2019SARUHAN

nopelectro.availableoptions

*

Kapadokya Derviş Gösterisi-Semah Gösterisi-Her Gün 18:30-19:30 arası.

Mevlana celaleddin rumi nin öğretisi olan ve İslam Meditasyon seremonisi olarak bilinen derviş gösterisi, 900 yıl önce yapılmış, ipek yolu üzerinde bulunan bir kervansarayda yapılmaktadir. Her gün saat 18:30 da başlar ve 19:30 da program biter. Eğer saat 18:00 da gösteri yapılacak yerde olursanız hem eski kervansarayı gezebilir ve hem de daha iyi bir yeri kendinize ayarlayabilirsiniz. 

Program başlamadan önce resim ve video için kısa sahte bir seremoni yapılır.Daha sonra gerçek seremoni başlar, dervişler büyük bir konsantre içerisinde gezegenlerin güneş etrafında dönmesini andırır şekilde ilahilerle ve diğer detaylar ile devam edip son bulmaktadır.

Sizi mistik bir yolculuğa çıkaran ve yaratıcısı için ona ve öğretilerine odaklanmayı öğreten, ruh temizliği ile birlikte müthiş keyif alabileceğiniz bu organizasyonumuz her gün 18:30 da başlamaktadır. 

  • Kişi Başı fiyat:150 TL dir.
  • Program 18:30 da başlar ve 19:30 da sona erer.
  • Hizmeti satın alma esnasında lütfen gerekli alanları (tarih, kişi sayısı, transfer ihtiyacı) eksiksiz doldurunuz.
  • Gösteriye 6 yaş ve altı çocuklar kabul edilmemektedir.
  • Bulunduğunuz otelden kendi aracınız var ise satın alma işleminin hemen ardından size vereceğimiz adrese, kendi aracınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Kendi aracınız yok ve gösteriye gidip tekrar otelinize dönmek için vasitaya ihtiyacınız var ise bu durumda en fazla 4 kişiye kadar sizin için taksi ayarlayabiliriz ve fiyatı toplam çift yön için 185 TL olacaktır. 4 kişiden fazla iseniz bu durumda sizin için bir minibüs ayarlayabiliriz ve en fazla 8 kişi olarak 250 TL toplam ödeyebilirsiniz. 8 kişiden fazla olan misafirlerimiz için transfer ücreti toplam çift yön için 330 TL olacaktır.

Not: Araç sürücüsü programın sonuna kadar sizi bekleyecek ve tekrar konakladığınız otele sizi bırakacaktır.

İptal ve iade:

Rezervasyonunuzu en geç 24 saat öncesinde iptal etmelisiniz. Bu durumda ücretin tamamı iade edilecektir. 24 saat ve daha az süre kaldığında rezervasyon iptal edilmek istenirse veya programa katılmazsanız bu durumda ücretin tamamı tahsil edilmiş ve hizmet politikamız gereği alınan ücret (ler) geri ödenmeyecektir.

Kapadokya seyahatiniz sırasında derviş gösterisi gibi muhteşem bir tecrübeyi tatmanızı diliyor ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaya çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Bütün soru ve görüşleriniz için: shop@ebubenim.com e-posta adresimize ve 05532644703 nolu telefondan whatsap üzerinden ulaşabilirsiniz.