Kapadokya Hava Alani Transfer Hizmeti

$0.00
Kapadokyada bulunan 2 hava alanı olan Nevşehir veya Kayseri hava alanlarından otellinize veya otellerinizden bu hava alanlarına transfer hizmetini Kapadokya tatiliniz için sitemizden satın alabilir ve konforlu araçlarımız ile otelinize kadar bırakan bu hizmeti her iki yön için de kullanabilirsiniz.
Üretici: Ebubenim by MA
SKU: KPDYTRNSFR

nopelectro.availableoptions

*

Çocuklar ve Bebekler Dahil

Genellikle TK, PC veya XQ gibi harfler ile başlar

ve 4 haneli bir rakam ile devam eder.

Kapadokya Hava Alanı Transfer Hizmeti

Kapadokya bölgesinde 2 adet hava alanı olup bunlar Kayseri ve Nevşehir hava alanıdır, Kayseri Erkilet hava alanının kodu ASR ve Nevşehir Kapadokya Hava alanının kodu ise NAV dır. Kayseri bölgeye 75 km olup Nevşehir hava alanı 45 km dir. Kayseri hava alanından gün içerisinde daha fazla uçuş ve uçuş yapan firma bulabilirsiniz. Kayseriden veya Kayseriye Avrupa ülkelerinden de direk uçuşlar mevcuttur. 

Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolujet, Sunexpress, Atlas Jet, Onur air gibi firmaları hem Nevşehir ve hem de Kayseri hava limanlarına veya bu havalimanlarından uçuşları sezonluk veya devamlı olarak bulabilirsiniz. 

Bu bilgilerden sonra hava alanından 2 çeşit transfer hizmeti alınabilir. 

  1. Standart hava alanı transfer servisi-15 kişilik araçlarla hava alnından aynı uçuş ile gelen misafirler alınır ve otellerine tek tek bırakılır, bu servisin süresi Kayseriden bölgeye yaklaşık 1 saat 45 civarında sürer, bu sürenin 1 saati yolculuk diğer 45 dakikası ise misafirleri otellerine bırakmakla geçer, bu süre Nevşehir hava alanı için 1 saat 20 dakika civarında sürmektedir. Otelinizden hava alanlarına götürüldüğünüzde bu süreler yaklaşık olarak aynıdır.
  2. Özel hava alanı transfer servisi-sadece sizin için kişi sayısına özel gönderilen özel taksi, minivan vs gibi konforlu araçlardır. Kayseriden otelinize 1 saat ve Nevşehirden otelinize 45 dakika sürmektedir. Bu hizmet sadece sizin için olup diğer misafirlerin hava alnından çıkmasını veya otellerine bırakılmasını beklemek zorunda kalmazsınız.

Diğer Detaylar:

  • Satın alma işlemini gerçekleştrirken gerekli detayları vermenizi rica ediyoruz.
  • Özel transfer için en fazla 3 kişiye kadar taksi veya özel otomobil araç, eşyalarınızında araca yerleşmesi bakımından düşünülerek gönderilebilmektedir. Özel aracın ücreti 1,2 veya 3 kişi için değişmemektedir. 
  • 3 kişiden fazla olan misafir sayılarında 6 kişi için küçük minivan 6 dan 15 kişiye kadar olan kişi sayısında ise 15 kişilik araç gönderilmekte ve bu şartlara göre 3 ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır.
  • Bu durumda 1-3 kişi arası aynı fiyat, 4-6 kişi arası aynı fiyat ve 7-15 kişi arası aynı fiyat olacaktır.
  • Standart transfer hizmetinde ise kişi başı fiyatlandırma yapılmakta olup kişi sayısı önemli değildir.

Satın alma esnasındaki bütün bilgileri eksiksiz girmeniz çok önemlidir. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra operasyon ekibimiz sizinle bağlantıya geçip bilgileri teyit edecektir.